lak

День Мелітопольського міського центру соціальних служб для дітей, сім`ї та молоді пройшов у міськрайвідділі з питань пробації

Вже не один рік поспіль Мелітопольський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді активно та плідно співпрацює із Мелітопольським міськрайонним відділом з питань пробації Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України саме в аспекті зменшення випадків скоєння неповнолітніми та молоддю правопорушень та злочинів.

На сьогоднішній день серед осіб, які перебувають на обліку Мелітопольського міськрайонного відділу з питань пробації близько 60 % засуджених молодіжного віку та неповнолітні. Майже всі вони в тій чи іншій мірі потребують соціальної опіки або допомоги.

Фото_День_в_КВИ.jpg

Співпраця Центру соціальних служб для дітей, сім`ї та молоді і органу пробації спрямована передусім на зменшення ризику скоєння повторних злочинів неповнолітніми та особами молодіжного віку, аби вони не опинилися за гратами.

03 квітня 2017 року на базі Мелітопольського міськрайонного відділу з питань пробації відбувся День Мелітопольського міського центру соціальних служб для дітей, сім`ї та молоді. З метою інформування осіб молодіжного віку щодо спектру послуг, які надаються ЦСССДМ, спеціалісти Центру: спеціаліст першої категорії Москаленко В.Л. та провідний спеціаліст юрисконсульт Кальчева О.Ю. проінформували осіб молодіжного віку, які перебувають на обліку Мелітопольського міськрайонного відділу з питань пробації щодо послуг, які надає центр, а саме: соціальні, психологічні, юридичні послуги, заходи, спрямовані на формування та закріплення здорового способу життя, профілактику шкідливих звичок, соціально-небезпечних хвороб, у т.ч. ВІЛ-СНІДу, розповсюдження інформаційно-довідкової та соціально-рекламної продукції.

Під час заходу спеціалістами Центру було проведено міні – опитування засуджених щодо визначення їх соціальних потреб, запропоновано допомогу у вирішенні нагальних проблемних питань. Клієнти пробації отримали пам’ятки і буклети інформаційно – просвітницького характеру.

Позитивний результат у ресоціалізації дітей та молоді, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, був би неможливий без чітко налагодженого механізму співпраці органу пробації та ММЦСССДМ. Спільними зусиллями спеціалісти обох організацій постійно шукають методи впливу на кожну особу індивідуально та розробляють і реалізовують заходи профілактичного характеру, спрямовані на зміну світогляду молоді в позитивному напрямку. Адже, попередити правопорушення значно легше, ніж потім перевиховувати та повертати дітей та молодих осіб до нормального життя в суспільстві.

Фото_КВІ.jpg