lak

Вітаємо на сайті Запорізького обласного центру соціальних служб!

Наше покликання – допомагати сім’ям, дітям та молоді, які опинилися у складних життєвих обставинах, сприяти створенню прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу та попереджати соціальне сирітство. Ми надаємо допомогу сім'ям бійців АТО, сім'ям демобілізованих бійців та вимушеним переселенцям. Робота з дітьми, які у конфлікті з законом - також один з основних напрямків наших ценртів. До нас можуть звернутись усі бажаючі допомагати людям - волонтери. Ми навчаємо їх у школі волонтерів. Кожен може звернутись до центрів соціальних служб. Якщо Ви потребуєте допомоги, розуміння, інформації – саме тут Ви отримаєте підтримку, допомогу, увагу та різноманітні соціальні послуги.

Ми створили цей сайт для того, щоб наші клієнти, партнери та колеги мали можливість отримувати оперативну та достовірну інформацію про діяльність системи центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Запорізької області.

Пріоритетним завданнями центрів соціальних служб є допомога сім'ям, дітям та молоді, які опинилися у складних життєвих обставинах, і потребують сторонньої допомоги. До нас можуть звернутись сім'ї, або окремі особи, які мають бажання взяти прийомну дитину або дітей. Також в м. Запоріжжі та м. Мелітополі працюють Центри відвідування для неповнолітніх, які опинились у конфлікті з законом.

Дізнатись про інші напрямки роботи Ви можете у розділі "Робота за напрямками".

 Основними принципами діяльності центру є:

законність та соціальна справедливість;

раннє виявлення та надання допомоги сім’ям, дітям та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах;

доступність та відкритість, але, в той же час, конфіденційність та відповідальність за дотримання етичних і правових норм; додержання і захист прав людини;

адресність та індивідуальний підхід;

добровільність вибору в отриманні чи відмові від отримання соціальних послуг;

комплексність та системність під час надання соціальних послуг;

дотримання державних стандартів і нормативів соціальних послуг;

максимальна ефективність використання бюджетних та позабюджетних коштів.

У наших центрах працюють психологи, соціальні працівники, соціальні педагоги, юристи. Для ефективного вирішення проблем клієнтів залучаються відповідні спеціалісти.

Серед основних отримцвачів соціальних послуг - сім'ї з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах, прийомні сім'ї, дитячі будинки сімейного типу, випускники інтернаних закладів.

Більш ніж за 20 років відбулось багато змін, але одне залишилось незмінним - соціальні працівники центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, їхні добровільні помічники та партнери за першою потребою подають руку кожному - щоб затишно було в українських родинах, щоб злагода була у кожній сім'ї, щоб щасливим було дитинство в Україні, щоб будь-яку проблему можна було здолати, а краще попередити.

Ми робимо це для людей!

З цією метою сьогодні на території Запорізької області функціонує 20 районних та 5 міських центри соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Координує діяльність усіх центрів Запорізький обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Чим ми можемо допомогти

Допомога внутрішньо переміщенним особам з АР Крим, Донецької та Луганської областей та членам родин осіб, які знаходяться в зоні АТО у мережі центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді