Ангеліна

Оріхівський РЦСССДМ

Серпень, 2016р.

Легко народити дитину, та виховати її здатен не кожен. Так і трапилося в родині Глушків.

Марія народила доньку Ангеліну та чоловік її покинув. Жінка виявилася поганою матір’ю. Не приділяла дівчинці належної уваги. Ангеліна практично з пелюшок була бездоглядною. Кілька разів її здоров’ю загрожувала небезпека.

Повідомили про Глушко Марію і Ангеліну службу у справах дітей небайдужі сусіди. Коли дізналася про цю родину фахівець із соціальної роботи, негайно забила тривогу.

Оріхівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служба у справах дітей райдержадміністрації, сільська рада та небайдужа громада намагалися донести Марії, що відповідальність за дитину – головний обов’язок матері. Спонукали взятися за розум, припинити нікчемний спосіб життя, звернути увагу на доньку. Та все виявилося марним…

Ангеліну влаштували до КЗ «Оріхівський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей», де дитина вперше спробувала, що таке пиріжок, якою буває нова спідничка та дізналася, що існують іграшки. А Марію позбавили батьківських прав.

Минув час. Спеціаліст із соціальної роботи ОРЦСССДМ розповіла цю сумну історію одній жінці, яка мала намір створити прийомну сім’ю. Ірина Олексіївна дуже перейнялася долею Ангелінки. Спеціалісти центру та ССД зробили все можливе, щоб дитина якнайшвидше стала прийомною донькою Ірини.

І ось настав той день, коли п’ятирічна Ангеліна переступила поріг своєї нової домівки. Ірина Олексіївна за допомогою спеціаліста Центру та власних неймовірних зусиль за два роки перетворили залякану, відлюдькувату дитину-вовченя на усміхнену, сповнену любові та доброти дівчинку.

Наразі в прийомній сім’ї Ірини Олексіївни всі готуються до свята першого дзвоника, а найбільше чекає на Перше вересня Ангеліна. Дитина мріє вдягти красиву шкільну форму, великі білі банти, взяти яскравого портфеля та піти до школи. Вона знає, що за руку її поведе любляча, терпляча, справжня мама. Дівчинка вже пообіцяла їй отримувати одні «12»!

Спеціалісти ОРЦСССДМ впевнені, що і подальше життя Ангелінки буде на відмінно.